Uzņēmums SHARK savu vēsturi skaita kopš 2002. gada, tieši tad radās pirmais volframa mormišku klāsts ar tāda paša nosaukuma zīmolu.

Gāja gadi, sortiments pilnveidojās, tehnoloģijas kļuva sarežģītākas, tikai mūsu vēlme sasniegt maksimālu ēsmu kvalitāti un ķeramību palika nemainīga.

Uzņēmuma produkti ir pārbaudīti uz daudzām Pasaules ūdenstilpēm, uzkrāta milzīga pieredze, izmantojot tos dažāda līmeņa sacensībās, un saņemtas tūkstošiem pozitīvu atsauksmju no makšķerniekiem.

Mūsu sortiments, ražošanas tehnoloģijas un pielietotie tehniskie risinājumi ir kļuvuši par uzticamu orientieri zvejas uzņēmumiem.

Esam arī zīmola IZUMI īpašnieki.

IZUMI - Japānas mānekļu ražošanas uzņēmums, kas Eiropas tirgū piedāvā plašu plēsīgo zivju mānekļu klāstu. Piemēram, peldošie mānekļi Shad Alive, Long Lip un Eiman vobleri, silikona mānekļi UMAMI un Gastronomic Worms, kā arī zemledus makšķerēšanas ēsmas.

Visi prototipi ir izstrādāti un pielāgoti vietējai zvejai un testēšanai dažādos Eiropas reģionos, un tos ir apstiprinājuši pasaulē atzīti zivsaimniecības eksperti.

Galvenās mūsu produktu iezīmes ir kvalitatīva apdare, izturīgas sastāvdaļas un piederumi, novatorisks dizains un spēja pielāgoties zvejas apstākļiem.Instagram:  
www.instagram.com/shark_fishing_lures/
Facebook:   
www.facebook.com/Shark.lv
YouTube:     
www.youtube.com/user/izumifishing
Ebay:          
www.ebay.com/str/izumifishingshark


Email:           
europe@shark.lvSIA SHARX

Adrese: Latvija, Rīga, Ilukstes iela 22-60 (Jur. adrese)

Pasta indekss: LV-1082

Reģistrācijas Nr.: 40103972289

VAT Nr.: LV40103972289

Bankas konts: LV47UNLA0055003338478

Sekot mums Facebook