1. Saņemt pasūtījumu veikalā (īslaicīgi nav nepieejams)
-  piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

 

 

2. Saņem pasūtījumu Omniva pakomātā (Latvija, Lietuva, Igaunija) – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu shark.lv interneteikalā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem.

1-2 darba dienu laikā pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un izsūtīts, saņemsiet īsziņu par to, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā un paziņos sūtījuma izsekošanas numuru. 

Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

 

 

3. Saņem pasūtījumu ar kurjeru (jebkurā vietā Eiropā) – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās  jebkurā vietā Eiropā. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg, tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ār durvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī).
Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Pirms preces saņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūdzu, vizuāli novertējiet  preces iepakojumu kurjera klātbūtnē.

 

 

4. Saņem pasūtījumu pasta nodaļā (jebkurā vieta pasaulē) - piemērota tad, ja vēlaties saņemt savu sutijumu pa pastu, kur atrodas blakus jūsu dzīvesvietai. 

Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg.

Piegādes laiks ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas (valsts).

Paredzamais piegādes laiks ir 4-15 dienas.

 

 

5. Saņem pasūtījumu starptautiskās transporta kompānijās (jebkurā vieta pasaulē) -

Tādas transporta kompānijas kā DPD, DHL, FeedEx, UPS piegādās Jūsu pasūtījumu ātri un ērti ne tikai uz Eiropas valstīm, bet arī uz trešajām valstīm.

Piegādes laiks ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas (valsts).

Paredzamais piegādes laiks ir 3-7 dienas.

Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc pasūtījuma veikšanas.

Pirms preces saņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūdzu, vizuāli novertējiet  preces iepakojumu kurjera klātbūtnē.

Sekot mums Facebook