1.     Saņemt preci veikalā Rīgā - (īslaicīgi nepieejams) 

Piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

 

2.     Saņem preces Omniva pakomātā (Latvija, Lietuva, Igaunija)

Piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu shark.lv interneteikalā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. 1-2 darba dienu laikā pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un izsūtīts, saņemsiet īsziņu par to, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit.

 

3.     Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā (Latvija, Lietuva, Igāunija, citi valsti Europā)

 Piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm.  Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-5 darba dienas pēc tam, kad shark.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

   

4.     Saņem preces jebkurā Latvijas Pasta nodaļā

Piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci ātri, ērti un tuvu savai dzīvesvietai. Latvijas Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Pasūtījums Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 3 darba dienu laikā.

 

 

5.    Pasta piegāde visā pasaulē

Piemērota tad, ja vēlaties saņemt savu sūtījumu cita valstī. Ekonomisks variants.

Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Pasūtījums Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 3 darba dienu laikā.  Pasūtījumam tiek piešķirts numurs, pēc kura jūs varat izsekot paku.

 

 

 

 

 

Sekot mums Facebook